Permanentinio makiažo akademija
+370 645 8_8797
info@nelkinn.com
Online konsultacija
Įdomu

PIGMENTAI MIKROPIGMENTACIJAI

Šiais laikais didžiausias dėmesys skiriamas ne tik mikropigmentacijosįrangai, o ir pigmentams. Dažai, kurie yra įvedami į žmogaus odą, turi atitikti aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. Mūsų pigmentai buvo kuriami bendradarbiaujant su gydytojais, medicinos specialistais, chemikais. Gaminant ir plėtojant pigmentų spalvas, laikomasi standartų nustatytų  KVO (kosmetikos standartas) ir GMP (geros gamybos praktika). Pigmentai yra testuojami nepriklausomoje laboratorijoje (Dermatest®) dėl jų biologinio ir dermatologinio saugumo.

DAŽŲ ĮVEDIMAS BE RIZIKOS

Atliekant mikropigmentaciją, dažai implantuojami į odos viršutinį sluoksnį. Tai padaryti galima tik su specialia įranga, skirta atlikti

mikropigmentacijos procedūras. Naudojant netinkamą įrangą, dažas gali patekti į gilesnius odos sluoksnius. Taip pat nereikia pamiršti meistro įgūdžių. Gali atsitikti taip, kad nepatyręs meistras naudodamas nors ir pačią brangiausią įrangą, dažus įveda per giliai ar padaro nepageidaujamus odos sužalojimus. Dėl to mikropigmentacijos procedūros rezultatai būna ne visai tokie, kokių tikisi klientai.
Saugūs pigmentų dažai išlieka odoje nuo 2 iki 5 metų. Kaikuriais atvejais dažai odoje gali išlikti ilgiau arba trumpiau, taip būna dėl įvairių išorinių (meistro įgūdžiai, pigmentų kokybė, UV spinduliai, šveitikliai ir pan.) ar vidinių fiziologinių (individualios organizmo savybės) priežasčių.

Saugūs pigmentai, tai dažai nesukeliantys jokių alerginių reakcijų, atitinkantys aukščiausius saugumo reikalavimus bei gaminami tik iš kokybiškų žaliavų. Dėl nekokybiškų pigmentų sukelta alerginė reakcija gali palikti nepageidajamus pėdsakus kliento odoje. Todėl turime būti atsargūs ir privalome naudoti tik saugias priemones. Juk esame atsakingi už savo veiksmus! Mūsų tikslas patenkinti kiekvieno kliento norą tapti gražesniu!


SAUGUMAS IR TIKSLUMAS MIKROPIGMENTACIJOJE

Mūsų mikropigmentacijos prietaisai yra patvirtinti kaip aukštųjų technologijų produktai. Medicinos higienos standartai, aukščiausio lygio tikslumas, komfortabilumas dirbant - tai meistro norai, kuriuos išpildome. Prietaisai patenkina šiuolaikiškų technologijų ir dizaino poreikius.

Su prietaisais yra naudojamos aukštos kokybės adatų kasečių sistemos, leidžiančios atlikti ne tik mikropigmentacijos procedūras, o taip pat saugią mezoterapiją. Adatų kasečių funkcijos yra labai plataus pritaikymo spektro.

Aukštos kokybės medžiagos, kaip anoduotas aliuminis, užtikrina lengvą prietaisų priežiūrą.