Permanentinio makiažo akademija
+370 645 8_8797
info@nelkinn.com
Online konsultacija
Akademija

 

Kviečiame visus meniškos srities gerbėjus į profesionalius permanentinio makiažo mokymus. Mūsų akademijoje mokymų metu dirbama su įvairių pasaulio gamintojų geriausiomis permanentinio makiažo priemonėmis, o tai suteikia Jums unikalią galimybę išbandyti rinkoje esančias priemones ir nuspręsti su kuo dirbti pabaigus mokymus ir įgijus meistro kvalifikaciją.

Akademijos permanentinio makiažo mokymų programa buvo tobulinta daugelį metų, atsižvelgta į dermatologų, gydytojų, kosmetologų, ilgametę patirtį turinčių visažistų ir permanentinio makiažo meistrų rekomendacijas. 2012 metais, tobulėjant permanentinio makiažo sričiai, programa buvo papildyta naujomis aktualiomis temomis, kurias mus paskatino įdiegti užsienio šalių mokyklos.

Atsižvelgdami į dabartinę permanentinio makiažo paslaugų situaciją, raginame rinktis kokybiškus mokymus, kuriuos veda kvalifikuoti, praktinę patirtį turintys meistrai. Tai Jums užtikrins patikimą ir kokybišką darbą permanentinio makiažo paslaugų srityje, klientų pasitikėjimą ir gerą vardą.

Nepamirškite, kad baigus mokymus, mokymo centras turi suteikti galimybę konsultuotis su Jums suteikusiais kvalifikaciją meistrais bei vėliau tobulinti savo žinias.